Оформити договір
Нотаріальні послуги у Києві

Ситуацій, в яких можуть знадобитися нотаріальні послуги, безліч. Нотаріус - посередник між декількома сторонами, він забезпечує законність угод, свідчать справжність підписів на документах, консультує з питань у межах своєї компетенції. Він стоїть на сторожі закону, порядку і інтересів клієнта.

Послуги приватного нотаріуса у Києві

Ви можете розраховувати на мою професійну допомогу в різних ситуаціях. Якщо потрібної послуги немає у списку, Вам краще зателефонувати і уточнити. Може так статися, що необхідну дію має специфічну назву, яке відрізняється від того, яке ви чули раніше.

Консультація нотаріуса в офісі або з виїздом для виконання обов'язків включає:

- Послуги з оформлення довіреності (довіреність на розпорядження автомобілем, всім рухомим і нерухомим майном, покупку / продаж будинку або квартири, представництво в суді, розпорядження банківським рахунком та ін.)

- Посвідчення договору відчуження майна, купівлі-продажу нерухомості, купівлі-продажу частки статутного фонду капіталу компанії, довічного утримання, дарування квартири, матеріальних цінностей. Також перелік послуг нотаріуса в Києві включає посвідчення договору позики, іпотеки.

- Оформлення спадщини, заповіту тощо.

- Послуги приватного нотаріуса в Києві затребувані, коли потрібно засвідчити справжність підпису перекладача та / або громадянина на заяві, засвідчити вірність копії документів.

- Юридичні особи: посвідчення вірності копій документів і виписок, посвідчення справжності підписів на банківських картках, на статуті засновника підприємства.

- Часті питання, з якими звертаються за консультацією та юридичною підтримкою - посвідчення особи, місцезнаходження людини, посвідчення різних фактів.

- Виїзд нотаріуса - за потребою.

Повний перелік послуг нотаріуса у Києві

Зібрати в одному списку всі ситуації, в яких можуть знадобитися послуги нотаріуса, неможливо: виїзд дитини в іншу країну, купівля та продаж квартири, оформлення дарчої, довіреності, спадщини, відкриття підприємства ...

Консультація нотаріуса в Києві + нотаріальну дію (засвідчення перекладу, оформлення договору та ін.), Та ще й з виїздом - найкраще рішення, коли немає часу розбиратися в юридичних питаннях. Приватний нотаріус стоїть на сторожі інтересів клієнтів і ніколи не переступає Закон.

Ви можете розраховувати на грамотну консультацію, а також на надання всіх видів нотаріальних послуг в Києві (огляд перекладу, довіреності, дарчим та ін.). Порядність і відповідальне ставлення до роботи гарантую.

Від вас вимагається в залежності від виду нотаріальної дії, надати певний перелік документів. Для економії вашого часу і існує консультація у нотаріуса.